Fox Terrier Smooth Puppy !

 
                                                 We expect a new litter in 7/2019
 

 

Some very promising puppies will be available to serious owners.

Use breed for: family, children, agility, hunting, show, leisure!

Possibility of reservation!

 

 

 

 

 

 

Naše štěňátka mají kvalitní rodokmen a vynikající původ.

 

Jsou chována v těsné blízkosti lidí, ve společnosti dětí a dalších  zvířecích  miláčků, jsou dobře socializované, očkované, tetované a více krát odčervené. Pro naše štěňátka hledáme vždy dobrých majitelů, se kterými jsme neustále v kontaktu. Chcete se stát majitelem štěňátka z naší chovatelské stanice? Kontaktuje nás a vyberte si štěňátko.

Nezávazná návštěva vítaná.

 

Než si koupíte "FOXÍKA",
zvažte všechny otázky a odpovědi.
Všechna "pro" a "proti" nebo ...

 

Existuje velmi mnoho plemen a je opravdu z čeho vybírat. "FOXÍK" patří mezi teriéry, to znamená že je temperamentní, plný energie a legrácek jako každý teriér a potřebuje pevnou ruku. Potřebuje také hodně pohybu. "FOXÍK" potřebuje alespoň jednu dlouhou procházku denně, min. na 1 hodinu, kde se vyběhá s psími kamarády nebo s páníčkem. Jednou týdně potřebuje aktivitu, a to v jakékoli formě, např.: výcvik, agility, lov, běhání při kole, turistika atd.. Je všestranně využitelný, to znamená,  že s ním můžete dělat každý druh výcviku. Samozřejmě pod dohledem zkušeného výcvikáře. Pokud  máte "FOXÍKA" na zahradě, bude vyžadovat vaši pozornost a potřebuje aktivitu  mimo zahradu.

 

 

Jak krmit a kolik pohybu "FOXÍK" potřebuje?
- Vybírejte vždy vhodné krmivo pro Vašeho pejska, nejlépe granulované, zbytky z kuchyně  nejsou vhodné. Na kolik je to menší plemeno, nespotřebuje krmiva mnoho a proto i když je krmen kvalitním nutričně a energeticky vyvážené, tedy i dražším krmivem, ne příliš zatíží Vaše finance.
 

 

Na co zakoupením nezapomenout?
- Celý jeho život (cca 12 - 15 - let) se budete muset starat o jeho zdraví. Pravidelně očkovat, odčervovat, případně aplikovat vhodné antiparazitní prostředky, nebo se budete trápit s klíštětem i či blechami.

 

 

A ještě je před Vámi jedna velká otázka:
Pejska nebo fenu? Je to vážná otázka, protože ...


Pejsek je temperamentnější, dominantnější, mohutnější a trochu vyšší než fena. Potřebuje přísnou ruku a  rád si odběhne za hárající fenou. Považuje se za vůdce smečky, který si bude Vaši rodinu hlídat a bránit. Fena je jemnější povahy, a proto je velmi vhodná k dětem. Je ovladatelnější a pořádnější jako pejsek. Při fence musím zmínit i hárání, které se opakuje přibližně každých 6 měsíců.

 

Vše je věc názoru a je jen na Vás ten správný výběr.

 

Přejeme Vám šťastnou ruku při výběru štěňátka!


www.kilin.webnode.cz